Siweiyi automātiskais gaisa aromātu dozators ir standarta izmēra, ar baterijām darbināms dozators, kas automātiski izsmidzina aerosola aerosolus ieprogrammētos intervālos. Tas darbojas visefektīvāk, ja tas ir uzstādīts pie sienas vismaz septiņu pēdu augstumā virs grīdas.
| Preces Nr.: | ADS05 |
| Produkta izmērs: | 212x90x90 mm |
| Krāsa: | Balts |
| Materiāls: | PP |
| Produkta svars: | 185 g |
| Intervāla laiks: | 5/15/30 minūtes (regulējams) |
| Barošanas avots: | 2 x AA baterijas (nav iekļautas komplektā) |
| Deva: | 0,1 ml |
| Uzstādīšana: | Sienas stiprinājums, galda |
| Saderīgs aerosola tilpums: | 300 ml |
| Saderīgs aerosola izmērs (augstums x diametrs): | Aptuveni 14 x 6,5 cm |
| Pielietojums: | mājas vannas istaba, publiskā tualete, viesnīca, restorāns un citas telpas |
| Komplektā iekļauts:: | 1 x automātiskais aerosola dozators (baterijas un aerosols nav iekļauts komplektā) |
| Sertifikāts: | CE, ROHS |
| Iepakojums: | 24 gab./iepakojums |
| Kartona izmērs: | 50x38x22 cm |
| ZR/ZR: | 4,39/4,98 kg |
Kopš tās dibināšanas mūsu rūpnīca ir izstrādājusi pasaules klases produktus, ievērojot principu
kvalitāte pirmajā vietā. Mūsu produkti ir ieguvuši izcilu reputāciju nozarē un vērtīgu uzticamību gan jaunu, gan vecu klientu vidū.