Video
Funkcijas:
Automātiska sensora vadība: bezkontakta roku dezinfekcijas ziepju dozators ir paredzēts roku dezinfekcijas līdzekļa vai spirta izsmidzināšanai un automātiskai aerosola dozēšanai, kas nodrošina ātru un vienkāršu roku dezinfekciju un novērš savstarpēju piesārņojumu, panākot optimālu roku higiēnu.
Pie sienas stiprināms dizains: pie sienas stiprināms dezinfekcijas līdzekļa dozators labi palīdz uzturēt kārtību uz darba virsmas.
Ar baterijām darbināms un uzlādējams: šo spirta ziepju dozatoru darbina baterijas, un to var darbināt arī ar adapteri. (Nav aprīkots ar uzlādes adapteri un baterijām)
Ērti un higiēniski: vienkārši novietojiet roku zem sensora, lai iedarbinātu ziepju dozatoru, jūs varat efektīvi izvairīties no savstarpējas inficēšanās, nepieskaroties ziepju dozatoram. Piemērots sabiedriskām vietām, piemēram, birojiem, viesnīcām, slimnīcām, medicīnas iestādēm, skolām utt. Tas vienlaikus mēra roku un pieres temperatūru.









| Tehnoloģiskie parametri | |
| Akumulators | 4 x AA baterijas, 2 x 18650 baterijas vai USB |
| Materiāli | augstākās kvalitātes ABS+HDPE, nav pārstrādāts |
| Krāsa | balta, citas krāsas var pielāgot |
| Izmērs | 121,7 × 131,5 × 302 mm |
| Ietilpība | 1200 ml |
| Precizitāte | ±0,2 °C |
| Apkārtējās vides temperatūra | 10–40 °C (vislabāk 15–35 °C) |
| Mērīšanas diapazons | 0–50 °C |
| Trauksmes veids | mirgojošs+pīkstošs “DIDIDI” |
| Sprauslu veidi | Pēc izvēles (izsmidzināšanas/pilināšanas/putu sūknis) |
| Izvietojums | Sienas stiprinājums, galda statīvs, statīva statīvs |
Komplektā ietilpst:
Dozators x1
USB kabelis x1
Manuālā x1
Atbalstoša sprādze x1
Sienas stiprinājuma skrūves x2
Pilienu paplāte x1
Piltuve x1
Aizmugurējā vāka paplāte x1
Kartona daudzums: 9 gab./kartons
Galvenās kartona kastes izmērs: 49x49x36 CM
Svars: 11,6 kg/kaste
Piezīmes: baterijas un USB adapteris komplektā nav iekļauti
Kopš tās dibināšanas mūsu rūpnīca ir izstrādājusi pasaules klases produktus, ievērojot principu
kvalitāte pirmajā vietā. Mūsu produkti ir ieguvuši izcilu reputāciju nozarē un vērtīgu uzticamību gan jaunu, gan vecu klientu vidū.