Automātiska sensoru vadība: bezkontakta roku dezinfekcijas iekārta ir paredzēta roku dezinfekcijas līdzekļa vai spirta izsmidzināšanai un automātiskai aerosola dozēšanai, kas nodrošina ātru un vienkāršu roku dezinfekciju un optimālu roku higiēnu.
Ērti un higiēniski: vienkārši novietojiet roku zem sensora, lai iedarbinātu ziepju dozatoru, jūs varat efektīvi izvairīties no savstarpējas inficēšanās, nepieskaroties ziepju dozatoram. Piemērots sabiedriskām vietām, piemēram, birojiem, viesnīcām, slimnīcām, medicīnas iestādēm, skolām utt.
| Preces Nr.: | DAZ-BOX ar grīdas statīvu |
| Produkta izmērs: | 410x200x120 mm |
| Krāsa: | Sudrabs |
| Ietilpība: | 2500 ml |
| Materiāls: | Metāls ar pulverkrāsojumu |
| Izsniegšanas laiks: | 0,2–0,5 s |
| Izsniegšanas attālums | 1,5–3 collas |
| Grīdas statīvs: | Paplātes materiāls: metāls ar pulverkrāsojumu Caurules materiāls: alumīnijs ar pulverkrāsojumu Statīva pamatnes materiāls: tērauds ar pulverkrāsojumu |
| Sūkņa tips: | Piliens/izsmidzināšana/putas pēc izvēles |
| Elektroapgāde 1: | Līdzstrāvas elektriskais |
| Elektroapgāde 2: | 4 * C izmēra baterijas |
| Ilgs akumulatora darbības laiks: | >30 000 cikli |
| Sertifikāts | CE, RoHS, FCC |
| Iepakojums: | 1 komplekts/iepakojums |
| Kartona izmērs: | 47 x 36,5 x 39,5 cm |
| ZR/ZR: | 9,5/10,35 kg |




Kopš tās dibināšanas mūsu rūpnīca ir izstrādājusi pasaules klases produktus, ievērojot principu
kvalitāte pirmajā vietā. Mūsu produkti ir ieguvuši izcilu reputāciju nozarē un vērtīgu uzticamību gan jaunu, gan vecu klientu vidū.