Liela ietilpība: šim automātiskajam roku dezinfekcijas līdzekļa dozatoram ir liela 1000 ml ietilpība, kas ir piemērota dažādu dezinfekcijas šķidrumu un roku dezinfekcijas līdzekļu lietošanai ikdienas un profesionālai lietošanai, ideāli piemērots mājām, viesnīcām, slimnīcām vai citām sabiedriskām vietām.
Ērti un higiēniski: vienkārši novietojiet roku zem sensora, lai iedarbinātu ziepju dozatoru, jūs varat efektīvi izvairīties no savstarpējas inficēšanās, nepieskaroties ziepju dozatoram. Piemērots sabiedriskām vietām, piemēram, birojiem, viesnīcām, slimnīcām, medicīnas iestādēm, skolām utt.

| Preces Nr.: | F1307 ar grīdas statīvu |
| Ziepju dozatora izmērs: | 120x120x260 mm |
| Ziepju dozatora krāsa: | Balts |
| Ziepju dozatora ietilpība: | 1000 ml |
| Ziepju dozēšanas materiāls: | 100% neapstrādāta ABS inženiertehniskā plastmasa |
| Ziepju dozēšanas pudele: | Uzpildāms |
| Ziepju dozatora svars: | 0,90 kg |
| Jauda no: | 4*C izmēra akumulators vai 110V/220V adapteris |
| Grīdas statīvs: | Paplātes materiāls: metāls ar pulverkrāsojumu Caurules materiāls: alumīnijs ar pulverkrāsojumu Statīva pamatnes materiāls: tērauds ar pulverkrāsojumu |
| Sūkņa tips: | Pēc izvēles (izsmidzināšanas/pilināšanas/putu sūknis) |
| Lietošanas deva: | 1 šķidruma sūknis: 1 ml katru reizi |
| 2 putu pumpīši: 0,8 ml katru reizi | |
| 3 izsmidzināšanas sūknis: 0,8 ml katru reizi | |
| Sertifikāts: | CE, ROHS, FCC |
| Iepakojums: | 1 komplekts/iepakojums |
| Kartona izmērs: | 36 x 34 x 20 cm |
| ZR/ZR: | 5,6/6,2 kg |
Kopš tās dibināšanas mūsu rūpnīca ir izstrādājusi pasaules klases produktus, ievērojot principu
kvalitāte pirmajā vietā. Mūsu produkti ir ieguvuši izcilu reputāciju nozarē un vērtīgu uzticamību gan jaunu, gan vecu klientu vidū.