Automātiska sensoru vadība: bezkontakta roku dezinfekcijas iekārta ir paredzēta roku dezinfekcijas līdzekļa vai spirta izsmidzināšanai un automātiskai aerosola dozēšanai, kas nodrošina ātru un vienkāršu roku dezinfekciju un optimālu roku higiēnu.
Ērti un higiēniski: vienkārši novietojiet roku zem sensora, lai iedarbinātu ziepju dozatoru, jūs varat efektīvi izvairīties no savstarpējas inficēšanās, nepieskaroties ziepju dozatoram. Piemērots sabiedriskām vietām, piemēram, birojiem, viesnīcām, slimnīcām, medicīnas iestādēm, skolām utt.


| Preces Nr.: | F18 |
| Spriegums: | 5 V 2 A |
| Ietilpība: | 350 ml |
| Attāluma mērīšana: | 2–10 cm |
| Skaņas skaļums: | 1–4 līmeņi regulējami |
| Deva: | 0,1–2 ml regulējams |
| Uzstādīšana: | Sienas stiprinājums, galda statīvs, statīva statīvs |
| Sūkņa tips: | Pēc izvēles (izsmidzināšanas/pilināšanas/putu sūknis) |
| Mērīšanas diapazons: | 0℃–42℃ (0℉–107,6℉) |
| Darba temperatūra: | 10–40 ℃ (50–104 ℉) |
| Trauksmes temperatūra: | Regulējams (37,3–39 ℃) |
| Jauda no: | AA akumulators, 18650 akumulators, C tipa elektriskais |
| Sertifikāts: | CE, ROHS, FCC |
| Raidījums 18 valodās: | |
| Ķīniešu, angļu, spāņu, japāņu, portugāļu, korejiešu, vācu, franču, krievu, itāļu, arābu, turku, Taizemes, kambodžiešu, indonēziešu, bengāļu, hindi, vjetnamiešu | |
| F18 pakotne: | 1 gab./krāsu kastīte; 12 gab./kartona kaste |
| Vienā krāsu kastītē ietilpst: 1x dozators, 1x pilienu paplāte, 1x rokasgrāmata, 1x USB kabelis, 2x sienas skrūves. | |
| 14x14x30cm | |
| 57 × 44,5 × 30,5 cm | |
| 9,80/12,90 kg | |
| Statīva komplekts: | 1 gab./brūnā kastīte; 20 gab./kartons |
| 71 x 38 x 32 cm | |
| 15,8/16,5 kg | |
Kopš tās dibināšanas mūsu rūpnīca ir izstrādājusi pasaules klases produktus, ievērojot principu
kvalitāte pirmajā vietā. Mūsu produkti ir ieguvuši izcilu reputāciju nozarē un vērtīgu uzticamību gan jaunu, gan vecu klientu vidū.