Liela ietilpība: šim automātiskajam roku dezinfekcijas līdzekļa dozatoram ir liela ietilpība - 1200 ml, kas ir piemērota dažādu dezinfekcijas šķidrumu un roku dezinfekcijas līdzekļu lietošanai ikdienas un profesionālai lietošanai, ideāli piemērots mājām, viesnīcām, slimnīcām vai citām sabiedriskām vietām.
Automātiska sensoru vadība: bezkontakta roku dezinfekcijas iekārta ir paredzēta roku dezinfekcijas līdzekļa vai spirta izsmidzināšanai un automātiskai aerosola dozēšanai, kas nodrošina ātru un vienkāršu roku dezinfekciju un novērš savstarpēju piesārņojumu, panākot optimālu roku higiēnu.


| Preces Nr.: | K9 Pro Dual |
| Produkta izmērs: | 121,7 × 131,5 × 302 mm |
| Spriegums: | 5 V 2 A |
| Ietilpība: | 1200 ml |
| Attāluma mērīšana: | 2–10 cm |
| Skaņas skaļums: | 1–4 līmeņi regulējami |
| Deva: | 0,1–2 ml regulējams |
| Uzstādīšana: | Sienas stiprinājums, galda statīvs, statīva statīvs |
| Sūkņa tips: | Pēc izvēles (izsmidzināšanas/pilināšanas/putu sūknis) |
| Mērīšanas diapazons: | 30℃–39℃ (86℉–102,2℉) |
| Trauksmes temperatūra: | Regulējams |
| Sertifikāts: | CE, ROHS, FCC |
| Raidījums 18 valodās: | |
| Ķīniešu, angļu, spāņu, japāņu, portugāļu, korejiešu, vācu, franču, krievu, itāļu, arābu, turku, Taizemes, kambodžiešu, indonēziešu, bengāļu, hindi, vjetnamiešu | |
| K9 Pro divkāršais komplekts: | 1 gab./krāsu kastīte; 9 gab./kartona kaste |
| Vienā krāsu kastītē ietilpst: 1x dozators, 1x pilienu paplāte, 1x rokasgrāmata, 1x USB kabelis, 2x sienas skrūves. | |
| 15,5 × 15,5 × 31,5 cm | |
| 49x495x35cm | |
| 9,45/11,60 kg | |
| Statīva komplekts: | 1 gab./brūnā kastīte; 20 gab./kartons |
| 71 x 38 x 32 cm | |
| 15,8/16,5 kg | |
Kopš tās dibināšanas mūsu rūpnīca ir izstrādājusi pasaules klases produktus, ievērojot principu
kvalitāte pirmajā vietā. Mūsu produkti ir ieguvuši izcilu reputāciju nozarē un vērtīgu uzticamību gan jaunu, gan vecu klientu vidū.