| Izmērs | 126,2 * 182,2 * 271,5 mm |
| Materiāls | PP plastmasa |
| Krāsa | Balts |
| Ietilpība | 1000 ml |
| Barošanas avots | AA/18650 baterijas un USB elektrības avoti |
| Iekļaut | dozators x1 |
| USB kabelis x1 | |
| Manuālā x1 | |
| Atbalstoša sprādze x1 | |
| Sienas stiprinājuma skrūves x2 | |
| Pilienu paplāte x1 | |
| Piltuve x1 | |
| Aizmugurējā vāka paplāte x1 | |
| Kartona daudzums | 12 gab./iepakojums |
| Galvenās kartona kastes izmērs | 57 × 44,5 × 33,5 CM |
| Svars | 12,2 kg/kaste |
| Piezīmes | Baterijas un USB adapteris komplektā nav iekļauti |


Funkcijas:
Automātiska sensora vadība: bezkontakta roku dezinfekcijas ziepju dozators ir paredzēts roku dezinfekcijas līdzeklim, želejai vai spirtam un nodrošina automātisku aerosola dozēšanu, kas ļauj ātri un vienkārši dezinficēt rokas un novērš savstarpēju piesārņojumu.
Vairākas izvietošanas iespējas: to var novietot uz galda, kā arī piestiprināt pie sienas vai statīva, kas ir ērti lietojams dažādās vietās.
Ar baterijām darbināms un uzlādējams: šo spirta ziepju dozatoru darbina 4 AA vai 2 18650 baterijas, to var darbināt arī ar C tipa kabeli. (Nav aprīkots ar uzlādes adapteri un baterijām)
Ērti un higiēniski: vienkārši novietojiet roku zem sensora, lai iedarbinātu dozatoru, jūs varat efektīvi izvairīties no savstarpējas inficēšanās. Tas ir piemērots sabiedriskām vietām, piemēram, birojiem, viesnīcām, slimnīcām, medicīnas iestādēm, skolām utt.
Kopš tās dibināšanas mūsu rūpnīca ir izstrādājusi pasaules klases produktus, ievērojot principu
kvalitāte pirmajā vietā. Mūsu produkti ir ieguvuši izcilu reputāciju nozarē un vērtīgu uzticamību gan jaunu, gan vecu klientu vidū.