Video
Specifikācija
| Preces Nr.: | DAZ-BOX |
| Produkta izmērs: | 410x200x120 mm |
| Krāsa: | Sudrabs |
| Ietilpība: | 2500 ml |
| Materiāls: | Metāls ar pulverkrāsojumu |
| Izsniegšanas laiks: | 0,2–0,5 s |
| Izsniegšanas attālums | 1,5–3 collas |
| Uzstādīšana: | Galda virsmas/sienas/grīdas statīvs |
| Sūkņa tips: | Piliens/izsmidzināšana/putas pēc izvēles |
| Elektroapgāde 1: | Līdzstrāvas elektriskais |
| Elektroapgāde 2: | 4 * C izmēra baterijas |
| Ilgs akumulatora darbības laiks: | >30 000 cikli |
| Sertifikāts | CE, RoHS, FCC |
| Iepakojums: | 1 gab./brūnā kastīte; 2 gab./kartona kaste |
| Kartona izmērs: | 45,5 x 25 x 18,5 cm |
| ZR/ZR: | 2,80/3,15 kg |
| Iepakošanas saraksts | |
| dozators | 1 |
| USB kabelis | 1 |
| Manuāli | 1 |
| Atbalstoša sprādze | 1 |
| Sienas stiprinājuma skrūves | 2 |

Bieži uzdotie jautājumi
J: Vai pirms pasūtījuma veikšanas varam pasūtīt tikai paraugus testēšanai?
A: Protams, parauga pasūtījums mums ir pieņemams.
J: Kādu maksājuma veidu jūs pieņemat?
A: Standarta noteikumi: T/T iepriekš. Liela summa: akreditīvs pie redzesloka.
Neliela summa, piemēram, parauga maksa: Paypal un Western Union.
J: Kā jūs parasti nosūtāt preces? Un cik ilgs laiks nepieciešams piegādei?
A: Paraugu un nelielu pasūtījumu gadījumā ar eksprespasta starpniecību piegāde parasti aizņem 3–5 dienas. Lielu pasūtījumu gadījumā, ja nepieciešams steidzami, mēs varam piegādāt preces pa gaisu. Ja vēlaties ietaupīt kravu, mēs varam tās nosūtīt pa jūru, piegāde aizņemot aptuveni 30–50 dienas atkarībā no jūsu galamērķa.
J: Vai es varu izveidot mūsu logotipu uz produkta un iepakojuma? Kā man to darīt?
A: Lūdzu, iesniedziet augstas izšķirtspējas LOGO failus un prasības, mēs izveidosim rasējumus, lai jūs varētu tos apstiprināt. Pēc jūsu apstiprinājuma saņemšanas mēs izgatavosim 2-3 paraugus, lai jūs varētu tos vēlreiz apstiprināt.
Kopš tās dibināšanas mūsu rūpnīca ir izstrādājusi pasaules klases produktus, ievērojot principu
kvalitāte pirmajā vietā. Mūsu produkti ir ieguvuši izcilu reputāciju nozarē un vērtīgu uzticamību gan jaunu, gan vecu klientu vidū.