Video
Specifikācija
| Preces Nr.: | F1303 nerūsējošais tērauds |
| Produkta izmērs: | 120x120x260 mm |
| Krāsa: | Balts |
| Ietilpība: | 1000 ml |
| Materiāls: | Nerūsējošais tērauds |
| Pudele: | Uzpildāms |
| Produkta svars: | 1,25 kg |
| Jauda no: | 4*C izmēra akumulators vai 110V/220V adapteris |
| Uzstādīšana: | Sienas/grīdas statīvs |
| Sūkņa tips: | Pēc izvēles (izsmidzināšanas/pilināšanas/putu sūknis) |
| Sūkņa deva: | 1 šķidruma sūknis: 1 ml katru reizi |
| 2 putu pumpīši: 0,8 ml katru reizi | |
| 3 izsmidzināšanas sūknis: 0,8 ml katru reizi | |
| Sertifikāts: | CE, ROHS, FCC |
| Iepakojums: | 1 gab./brūnā kastīte; 15 gab./kartons |
| Kartona izmērs: | 65,5 x 41 x 29 cm |
| ZR/ZR: | 19,50/20,50 kg |
Iepakojuma saraksts:
Dozators x1
USB kabelis x1
Manuālā x1
Atbalstoša sprādze x1
Sienas stiprinājuma skrūves x2
Pielietojums:
Siweiyi automātiskais bezkontakta ziepju dozators tiek plaši izmantots roku dezinfekcijai mājās, birojā, viesnīcā, iepirkšanās centrā, skolā, slimnīcā utt., un tas ir pieejams gan individuālai, gan publiskai lietošanai.
Bieži uzdotie jautājumi
J: Vai kvalitāte ir garantēta?
A: Mums ir vairāk nekā 10 gadu ražošanas un pārdošanas pieredze, un visiem produktiem ir 12 mēnešu garantija.
J: Vai pirms pasūtījuma veikšanas varam pasūtīt tikai paraugus testēšanai?
A: Protams, parauga pasūtījums mums ir pieņemams.
J: Kādu maksājuma veidu jūs pieņemat?
A: Standarta noteikumi: T/T iepriekš. Liela summa: akreditīvs pie redzesloka.
Neliela summa, piemēram, parauga maksa: Paypal un Western Union.
J: Kā jūs parasti nosūtāt preces? Un cik ilgs laiks nepieciešams piegādei?
A: Paraugu un nelielu pasūtījumu gadījumā ar eksprespasta starpniecību piegāde parasti aizņem 3–5 dienas. Lielu pasūtījumu gadījumā, ja nepieciešams steidzami, mēs varam piegādāt preces pa gaisu. Ja vēlaties ietaupīt kravu, mēs varam tās nosūtīt pa jūru, piegāde aizņemot aptuveni 30–50 dienas atkarībā no jūsu galamērķa.
J: Vai jūs pieņemat OEM un ODM?
A: Jā, mēs varam pielāgot produktus, etiķetes, iepakojumu.
Kopš tās dibināšanas mūsu rūpnīca ir izstrādājusi pasaules klases produktus, ievērojot principu
kvalitāte pirmajā vietā. Mūsu produkti ir ieguvuši izcilu reputāciju nozarē un vērtīgu uzticamību gan jaunu, gan vecu klientu vidū.