Funkcijas
Automātiska sensora vadība: bezkontakta automātiskais ziepju dozators ir paredzēts roku dezinfekcijas līdzekļa vai spirta izsmidzināšanai un automātiskai aerosola dozēšanai, kas nodrošina ātru un vienkāršu roku dezinfekciju un novērš savstarpēju piesārņojumu, panākot optimālu roku higiēnu.
Darbināms ar baterijām: šo spirta ziepju dozatoru darbina bateriju darbināšana, kā arī adapteris. (Nav aprīkots ar uzlādes adapteri un baterijām)
Ērti un higiēniski: vienkārši novietojiet roku zem sensora, lai iedarbinātu ziepju dozatoru, jūs varat efektīvi izvairīties no savstarpējas inficēšanās, nepieskaroties ziepju dozatoram. Piemērots sabiedriskām vietām, piemēram, birojiem, viesnīcām, slimnīcām, medicīnas iestādēm, skolām utt.
Specifikācija
| Tehnoloģiskie parametri | |
| Modeļa Nr. | F1407 |
| Akumulators | 4 x C izmēra baterijas vai USB kabelis |
| Materiāli | augstākās kvalitātes ABS+HDPE, nav pārstrādāts |
| Krāsa | balta, citas krāsas var pielāgot |
| Izmērs | 121,7 x 131,5 x 302 mm |
| Ietilpība | 2500 ml |
| Produkta svars | 0,95 kg |
| Iepakošana | 1 gab./iekšējā kaste; 10 gab./kartona kaste |
| Kartona izmērs | 81 x 33 x 36,5 cm |
| Sprauslu veidi | Pēc izvēles (izsmidzināšanas/pilināšanas/putu sūknis) |
| Izvietojums | Sienas stiprinājums, galda statīvs, statīva statīvs |
Ietver:
Dozators x1
USB kabelis x1
Manuālā x1
Atbalstoša sprādze x1
Sienas stiprinājuma skrūves x2
Piezīmes: akumulatori un uzlādes adapteris nav iekļauti komplektā
Pielietojums:
Siweiyi automātiskais bezkontakta ziepju dozators tiek plaši izmantots roku dezinfekcijai mājās, birojā, viesnīcā, iepirkšanās centrā, skolā, slimnīcā utt., un tas ir pieejams gan individuālai, gan publiskai lietošanai.
Klientu apkalpošana
1. Uz jūsu pieprasījumu saistībā ar mūsu produktiem vai cenu tiks atbildēts 24 stundu laikā.
2. Turpiniet informēt mūsu klientus par ražošanas procesu un, ja nepieciešams, palīdziet organizēt kvalitātes pārbaudi.
3. Viena gada garantija un atbildīgs pēcpārdošanas serviss.
4. Profesionāla pārdošanas un inženieru komanda, lai nodrošinātu labu pirkšanas pieredzi.
Kopš tās dibināšanas mūsu rūpnīca ir izstrādājusi pasaules klases produktus, ievērojot principu
kvalitāte pirmajā vietā. Mūsu produkti ir ieguvuši izcilu reputāciju nozarē un vērtīgu uzticamību gan jaunu, gan vecu klientu vidū.