Video
Funkcijas:
Temperatūras mērīšana lielos attālumos: ar augstas kvalitātes sensoru iekšpusē K9 Pro F šķidro ziepju termometra ziepju dozators var uzraudzīt temperatūru līdz 3 m attālumā, ļoti piemērots lietošanai sabiedriskās vietās, piemēram, skolā, viesnīcā, slimnīcā, iepirkšanās centrā utt.
Pie sienas stiprināms stils: pie sienas stiprināms automātiskais dezinfekcijas līdzekļa dozators labi darbojas, lai uzturētu darba virsmu tīru un neapgrūtinātu.
Darbināms ar baterijām un uzlādējams: šo spirta ziepju dozatoru darbina AA vai 18650 baterijas, un to var darbināt arī ar adapteri. (Nav aprīkots ar uzlādes adapteri un baterijām).
Ērti un higiēniski: vienkārši novietojiet roku zem sensora, lai iedarbinātu automātisko ziepju dozatoru, jūs varat efektīvi izvairīties no savstarpējas inficēšanās, nepieskaroties ziepju dozatoram. Piemērots sabiedriskām vietām, piemēram, birojiem, viesnīcām, slimnīcām, medicīnas iestādēm, skolām utt. Tas vienlaikus mēra roku un pieres temperatūru.


| Preces Nr.: | K9 Pro F |
| Produkta izmērs: | 121,7 × 131,5 × 302 mm |
| Spriegums: | 5 V 2 A |
| Ietilpība: | 1200 ml |
| Attāluma mērīšana: | 3m |
| Skaņas skaļums: | 1–4 līmeņi regulējami |
| Deva: | 0,1–2 ml regulējams |
| Uzstādīšana: | Sienas stiprinājums, galda statīvs, statīva statīvs |
| Sūkņa tips: | Pēc izvēles (izsmidzināšanas/pilināšanas/putu sūknis) |
| Mērīšanas diapazons: | 30℃–39℃ (86℉–102,2℉) |
| Trauksmes temperatūra: | Regulējams |
| Sertifikāts: | CE, ROHS, FCC |
| Raidījums 18 valodās: | |
| Ķīniešu, angļu, spāņu, japāņu, portugāļu, korejiešu, vācu, franču, krievu, itāļu, arābu, turku, Taizemes, kambodžiešu, indonēziešu, bengāļu, hindi, vjetnamiešu | |
| Iepakojums: | 1 gab./krāsu kastīte; 9 gab./kartona kaste |
| Krāsu lodziņš ietver: | Dozators x1USB kabelis x1Rokasgrāmata x1Atbalsta sprādze x1Sienas stiprinājuma skrūves x2Pilienu savākšanas paplāte x1Piltuve x1Aizmugurējā vāka paplāte x1Kastes daudzums: 9 gab./kastēGalvenās kartona kastes izmērs: 49x495x35 CMSvars: 11,6 kg/kaste Piezīmes: baterijas un USB adapteris komplektā nav iekļauti |
| Krāsu kastes izmērs: | 15,5 × 15,5 × 31,5 cm |
| Kartona izmērs: | 49x495x35cm |
| ZR/ZR: | 9,45/11,60 kg |
| Preces Nr.: | K9 Pro F |
| Produkta izmērs: | 121,7 × 131,5 × 302 mm |
| Spriegums: | 5 V 2 A |
| Ietilpība: | 1200 ml |
| Attāluma mērīšana: | 3m |
| Skaņas skaļums: | 1–4 līmeņi regulējami |
| Deva: | 0,1–2 ml regulējams |
| Uzstādīšana: | Sienas stiprinājums, galda statīvs, statīva statīvs |
| Sūkņa tips: | Pēc izvēles (izsmidzināšanas/pilināšanas/putu sūknis) |
| Mērīšanas diapazons: | 30℃–39℃ (86℉–102,2℉) |
| Trauksmes temperatūra: | Regulējams |
| Sertifikāts: | CE, ROHS, FCC |
| Raidījums 18 valodās: | |
| Ķīniešu, angļu, spāņu, japāņu, portugāļu, korejiešu, vācu, franču, krievu, itāļu, arābu, turku, Taizemes, kambodžiešu, indonēziešu, bengāļu, hindi, vjetnamiešu | |
| Iepakojums: | 1 gab./krāsu kastīte; 9 gab./kartona kaste |
| Krāsu lodziņš ietver: | Dozators x1USB kabelis x1Rokasgrāmata x1Atbalsta sprādze x1Sienas stiprinājuma skrūves x2Pilienu savākšanas paplāte x1Piltuve x1Aizmugurējā vāka paplāte x1Kastes daudzums: 9 gab./kastēGalvenās kartona kastes izmērs: 49x495x35 CMSvars: 11,6 kg/kaste Piezīmes: baterijas un USB adapteris komplektā nav iekļauti |
| Krāsu kastes izmērs: | 15,5 × 15,5 × 31,5 cm |
| Kartona izmērs: | 49x495x35cm |
| ZR/ZR: | 9,45/11,60 kg |
Kopš tās dibināšanas mūsu rūpnīca ir izstrādājusi pasaules klases produktus, ievērojot principu
kvalitāte pirmajā vietā. Mūsu produkti ir ieguvuši izcilu reputāciju nozarē un vērtīgu uzticamību gan jaunu, gan vecu klientu vidū.