Funkcijas
Automātiska sensoru vadība: bezkontakta roku dezinfekcijas iekārta ir paredzēta roku dezinfekcijas līdzekļa vai spirta izsmidzināšanai un automātiskai aerosola dozēšanai, kas nodrošina ātru un vienkāršu roku dezinfekciju un novērš savstarpēju piesārņojumu, panākot optimālu roku higiēnu.
Ērti un higiēniski: vienkārši novietojiet roku zem sensora, lai iedarbinātu ziepju dozatoru, jūs varat efektīvi izvairīties no savstarpējas inficēšanās, nepieskaroties ziepju dozatoram. Piemērots sabiedriskām vietām, piemēram, birojiem, viesnīcām, slimnīcām, medicīnas iestādēm, skolām utt.
Specifikācija
| Preces Nr.: | F1307 |
| Produkta izmērs: | 120x120x260 mm |
| Krāsa: | Balts |
| Ietilpība: | 1000 ml |
| Materiāls: | 100% neapstrādāta ABS inženiertehniskā plastmasa |
| Pudele: | Uzpildāms |
| Produkta svars: | 0,90 kg |
| Jauda no: | 4 gab. C izmēra baterijas vai 110V/220V adapteris * Baterijas nav iekļautas komplektā |
| Uzstādīšana: | Sienas/grīdas statīvs |
| Sūkņa tips: | Pēc izvēles (izsmidzināšanas/pilināšanas/putu sūknis) |
| Lietošanas deva: | 1 šķidruma sūknis: 1 ml katru reizi |
| 2 putu pumpīši: 0,8 ml katru reizi | |
| 3 izsmidzināšanas sūknis: 0,8 ml katru reizi | |
| Sertifikāts: | CE, ROHS, FCC |
| Iepakojums: | 1 gab./brūnā kastīte; 15 gab./kartons |
| Kartona izmērs: | 65,5 x 41 x 29 cm |
| ZR/ZR: | 13,80/14,50 kg |
Iepakojuma saraksts:
Dozators x1
USB kabelis x1
Manuālā x1
Sienas stiprinājuma skrūves x2
Atbalstoša sprādze x 1
Piezīmes: baterijas un USB adapteris komplektā nav iekļauti
Kvalitātes nodrošināšana:
1. Katru ražošanas procesu pārbauda mūsu kvalitātes kontroles komanda
2. Kvalitāti nodrošina profesionāls inženieris
3. Apstiprināti CE, FCC, ROHS sertifikāti un tiem ir pašu īpašumā esoši patenti
Klientu apkalpošana
1. Uz jūsu pieprasījumu saistībā ar mūsu produktiem vai cenu tiks atbildēts 24 stundu laikā.
2. Turpināt informēt mūsu klientus par ražošanas procesu un nepieciešamības gadījumā palīdzēt organizēt kvalitātes pārbaudi.
3. Vienu gadu garantija un atbildīgs pēcpārdošanas serviss.
4. Profesionāla pārdošanas un inženieru komanda, lai nodrošinātu labu pirkšanas pieredzi.
Kopš tās dibināšanas mūsu rūpnīca ir izstrādājusi pasaules klases produktus, ievērojot principu
kvalitāte pirmajā vietā. Mūsu produkti ir ieguvuši izcilu reputāciju nozarē un vērtīgu uzticamību gan jaunu, gan vecu klientu vidū.